Mlade hrvatske sinkro plivačice osvojile s zlato i dva srebra u Bratislavi.
Kadetkinje Kluba sinkroniziranog plivanja Primorje Aqua Maris, kao i njihove klupske kolegice prije tri tjedna, vratile su se iz Bratislave s tri medalje, dvije srebrne (discipline duet i tim) te zlatnom (disciplina kombinirane rutine), nakon uspješnog nastupa na 29. Delfinik & Iuventa Cupu 4. i 5. travnja.
Klub Primorje Aqua Maris je nastupao kao jedini hrvatski klub uz nastupe klubova iz Slovačke, Češke, Poljske, Mađarske, Austrije i Slovenije.
U Bratislavu su putovale kadetkinje pod vodstvom trenerice Marije Šavko, dok je Marta Jeličić na natjecanju bila sutkinja. Ekipa u sastavu Mara Klaričić, Mia Segarić, Dora Stanković, Leonarda Zec, Katja Bedić,Ena Peričić, Rita Rančev, Paula Biagini i Vita Pavletić ostvarila je odlične nastupe te su osim medalja osvojile još i 6. i 9. mjesto u disciplini solo te 5. mjesto u disciplini duet.